Archiwum galerii

no members

Twój IP:34.204.203.142

Nasze Przedszkole :

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnym im. " Słonia nad Regą" w Trzebiatowie działa od 1945 roku. Siedziba Przedszkola znajduje się na ul. Waryńskiego 7, w samodzielnym budynku wolnostojącym, otoczonym pięknym ogrodem. Dodatkowo posiadamy oddział:
- Trzebiatów ul Kilińskiego 6

Organem prowadzącym jest Gmina Trzebiatów, a organem nadzorującym – Kuratorium Oświaty  w Szczecinie.

W przedszkolu bawią i uczą się dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Godziny pobytu dostosowane są do potrzeb rodziców.

Posiadamy sale wyposażone w różne zabawki i pomoce dydaktyczne (wpływają  one na właściwą realizacje programów oraz koncepcje pracy przedszkola. Spełniają one również wymogi bezpieczeństwa.)

W salach zorganizowane są kąciki tematyczne i stałe, np. kącik do obserwacji przyrodniczych, kącik czytelniczy.

Wszystkie placówki posiadają duże ogrody z placami zabaw, na których dzieci mogą bawić się i obserwować przyrodę cały rok.

Wykształcona kadra pedagogiczna wspomaga rozwój emocjonalny, społeczny, fizyczny i umysłowy dzieci, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa, oraz uczy tolerancji i współżycia w grupie.

Prowadzone są zajęcia dodatkowe nie odpłatne z języka angielskiego, niemieckiego i zajęcia taneczne.

W naszym przedszkolu odbywają się zajęcia dodatkowe z dziećmi w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej z:

• pedagogiem
  • psychologiem
  • logopedą.

W ciągu całego roku organizujemy różne imprezy przedszkolne, uroczystości, zajęcia otwarte, warsztaty na które chętnie zapraszamy wszystkich członków rodziny. Traktujemy dzieci indywidualnie, sprawiamy, że czuja się kochane, akceptowane i szczęśliwe.

Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie Rights Reserved.